Nejste přihlášen.

[FAQ] Nová výbava - od verze 2.4.22!

Ahoj, vítej na Bitefight CZ. Pokud jsi tu poprvé, koukni na Nápovědu. Dozvíš se tam vše potřebné. Abys využil vše co nabízíme, je nutné se registrovat. Za tímto účelem použij registrační formulář, nebo si přečti více informací o registraci. Pokud už jsi registrován, zkus se přihlásit.

Sabaton

Game Administrátor

• muž
  • "Sabaton" vyrobil toto téma

Datum registrace: Oct 31st 2008

Adresa: Vždy a všude :D

• Poslat soukromou zprávu

1

Thursday, December 8th 2011, 7:15am

Jak kontaktovat GA Sabaton

Zdravím a vítám zde všechny hráče, kteří otevřou tento thread. ;)

Zde najdete shrnutí možností, jak mě kontaktovat v případě vyskytnutí se jakýchkoliv problémů, které Vás obtěžují při hře, nebo budete - li chtít vysvětlit udělený ban, či v neposlední řadě budete - li potřebovat s čímkoliv, co se hry BiteFight.cz týče poradit.

Pokusím se na Vaši žádost reagovat co v možná nejkratším čase, ale nejsem robot a na BF.cz nejsem online 24hod denně, takže občas to chce trpělivost a pochopení. VŽDY uvádějte herní server na kterém hrajete, urychlíte tím vyřízení Vaší žádosti. :)

A nyní se již dostávám k tomu, proč jste zajisté otevřeli tento thread
.....

JAK KONTAKTOVAT GA SABATON :

1) Ticket systém

- pro Vás nejpohodlnější možnost, jak kontaktovat herní podporu
- v případě mojí nepřítomnosti je ticket automaticky přesunut - máte jistotu vyřízení, aniž by jste museli cokoliv posílat znovu
- neopomínejte si zvolit svůj herní server !!

- jak na ticket systém najdete ZDE

2) Email

- můj email je Sabaton@bitefight.cz
- v žádném případě nesděluji soukromý email

- opět neopomínejte si zvolit svůj herní server !!

3) PM zde na fóru

- jsme - li online na fóru, máte jistou šanci, že Váš problém či žádost bude vyřízen(a) okamžitě, jelikož na TS, či emailu nejsem přítomen vždy ( kontroluji je v pravidelných časových intervalech )
- opět neopomínejte si zvolit svůj herní server !!

[i]A pokud by někdo zatoužil po osobnějším kontaktu, je tu samozřejmě i tato možnost :

4 ) IRC kanál

-
možnost Váš problém vyřešit i zde a osobně ( nebát se mě, nekoušu
;) )
- vysvětlivky zkratek, které můžete najít za mým nickem ( např. Sabaton|PM, či Sabaton|AFK ) najdete ZDE

Co vám říci na závěr?? V případě vysvětlení zabanování účtů apod. dodržujte prosím hiearchii teamu, tj. nejprve by jste měli kontaktovat Vašeho GO / SGO.

A jinak se né nadarmo říká, že se s poctivostí nejdále dojde. ;) A u mě to platí dvojnásob.

Tento příspěvek byl upraven 9 krát, poslední úprava od "Sabaton" (Feb 3rd 2012, 2:06pm)