Nejste přihlášen.

[FAQ] Nová výbava - od verze 2.4.22!

Ahoj, vítej na Bitefight CZ. Pokud jsi tu poprvé, koukni na Nápovědu. Dozvíš se tam vše potřebné. Abys využil vše co nabízíme, je nutné se registrovat. Za tímto účelem použij registrační formulář, nebo si přečti více informací o registraci. Pokud už jsi registrován, zkus se přihlásit.

Tomaaas

IRC podpora, Překladatel

• muž
  • "Tomaaas" vyrobil toto téma

Datum registrace: Jun 27th 2008

Adresa: Praha

Zaměstnání: Student

• Poslat soukromou zprávu

1

Wednesday, September 28th 2011, 10:31pm

Nedošly vám Kameny? Návod k podpoře pro platby

Návod k podpoře pro platby

Pokud máte jakékoli problémy s objednávkami Ďábelských kamenů, je nutné kontaktovat přímo Gameforge skrze podporu pro platby. Bitefight.cz tým vám v tomto případě nemůže poskytnout žádnou pomoc.

Rozhraní podpory platby najdete na adrese https://billing.gameforge.com/index.php?lang=cz

Výhodou je, že je celé rozhraní v češtině, takže by vám orientace na těchto stránkách neměla dělat problém.

Nejprve doporučuji pročíst si Nejčastěji kladené otázky - FAQ. Možná tam naleznete odpověď. Stačí si vybrat příslušné téma FAQ:

Pokud tam najdete "Kontaktujte naší podporu" nebo pokud se tam řešení problému nevyskytuje vůbec, klikněte v horním menu na "Kontaktovat podporu":

Tam je nutné vyplnit mnoho informací, aby mohla být vaše žádost vyřešena:

Kterou jazykovou verzi hry hrajete? Česky (pozor, položka "česky" je uvedena skoro až na konci)
Které hry se problém týká? Bitefight
Na kterém serveru hrajete?
Vyberte příslušný okres
Emailová adresa:
Vyplňte svou emailovou adresu, na kterou budou zaslány všechny informace ohledně průběhu řešení vašeho ticketu
Emailová adresa znovu:
Zopakujte emailovou adresu pro kontrolu
Přihlašovací jméno:
Uveďte přihlašovací jméno účtu, ze kterého byly Ďábelské kameny objednány
Jakým způsobem jste si objednali?
Vyberte způsob, jakým jste si Ďábelské kameny objednali
TX-ID nebo telefonní číslo / Číslo účtu / číslo kreditní karty: Tyto položky se vyplňují v závislosti na vybraném způsobu objednávky
Prosím zvolte předmět: Vyberte téma svého problému

Popište zde prosím svůj problém: Do tohoto pole je nutné co nejlépe popsat váš problém. Podpora je bohužel dostupná pouze v Angličtině a Němčině, takže musíte komunikovat v jednom z těchto jazyků, jinak bude vaše žádost zamítnuta. Je nám jasné, že mnoho z vás neumí ani jeden z těchto jazyků, proto jsme níže připravili ukázky textů v angličtině u nejčastějších problémů.

Po odeslání ticketu obdržíte email s údaji, které když zadáte do příslušních polí v "Historie", tak se vám zobrazí přehled řešení problému. Po zodpovězení ticketu byste také měli obdržet email. Toto funguje stejně jako Ticket Systém pro hru.

Pokud budete potřebovat jakoukoli pomoc s překladem možných otázek či odpovědí, navštivte nás na IRC chatu a určitě vám někdo pomůže, jen tam chvilku vydržte, než někdo odpoví.

Tomaaas

IRC podpora, Překladatel

• muž
  • "Tomaaas" vyrobil toto téma

Datum registrace: Jun 27th 2008

Adresa: Praha

Zaměstnání: Student

• Poslat soukromou zprávu

2

Wednesday, September 28th 2011, 10:34pm

Příklady zpráv

Tady uvádíme překlady nejčastějších problémů. Pokud jeden z těchto problémů máte, zkopírujte tuto zprávu, nahraďte příslušné údaje svými vlastními a odešlete ticket. Pokud si nebudete vědět rady s odpovědí, můžete se nás zeptat na IRC chatu a my vám rádi odpověď přeložíme.

Pokud máte problém, jehož překlad se zde nenachází, také nás můžete kontaktovat na IRC popř. můžete zaslat PM některému z moderátorů a postaráme se o doplnění tohoto vlákna.

SMS

Citace

Dobrý den, dne XX.XX.XXXX v XX.XX hodin jsem si objednal XX Ďábelských kamenů z telefonního čísla +420 XXX XXX XXX pomocí SMS za XX KČ, ale stále jsem žádné Ďábelské Kameny na svůj účet neobdržel. Kód který jsem odesílal na tel. číslo XXXXXXX je XX XXXXXX. Děkuji, XXX (váš nick)
------------
Hello, on XX.XX.XXXX at XX.XXX I ordered
XX Hellstones from phone number +420 XXX XXX XXX via SMS for XX CZK, but I haven't recieved any Hellstones yet. The code I sent on phone number XXXXXXX is XX XXXXXX. Thank you, XXX

Telefonní hovor

Citace

Dobrý den, dne XX.XX.XXXX v XX.XX hodin jsem se pokusil objednat XXX Ďábelských kamenů z telefonního čísla +420 XXX XXX XXX pomocí telefonního hovoru za XXX KČ, ale Hovor byl předčasně ukončen, takže jsem neobdržel žádné Ďábelské kameny /stále jsem neobdržel žádné Ďábelské Kameny [Nehodící se možnost smažte]. Telefonní číslo, na které jsem volal, je XXX XXXX XX. Děkuji, XXX (váš nick)
------------
Hello, on XX.XX.XXXX at XX.XXX I ordered from phone number +420 XXX XXX XXX XX Hellstones via phone call for XXX CZK, but
the call was interrupted too early so I haven't recieved any Hellstones / I still haven't recieved any Hellstoness. I called to the phone number XXX XXXX XX. Thank you, XXX

Platební karta

Citace

Dobrý den, dne XX.XX.XXXX v XX.XX hodin jsem si objednal XXX Ďábelských kamenů pomocí své platební karty s číslem XXXX XXXX XXXX XXXX za XXX KČ, ale stále jsem žádné Ďábelské Kameny na svůj účet neobdržel. Děkuji, XXX(váš nick)
------------
Hello, on XX.XX.XXXX at XX.XXX I ordered
XXX Hellstones from my credit card number XXXX XXXX XXXX XXXX for XXX CZK, but I haven't recieved any Hellstones yet. Thank you, XXX

Nezapomeňte nahradit XXX za příslušné údaje!
Tento příspěvek byl již nahlášen.